top of page

Představujeme Vám náš tým profesionálních lektorů z řad zkušených dopravních pilotů a palubních průvodčích

Eliška Kirchnerová

 

Vystudovala Obchodní akademii, dále VOŠ cestovního ruchu a pokračovala ve studiu na VŠE v Praze na Fakultě managementu, kterou úspěšně absolvovala, zrovna tak jako následné studium na Masarykově univerzitě v Brně , Fakultě sociálních studií. Kariéru u ČSA, a.s., začínala jako palubní průvodčí – žák, následně jako palubní průvodčí a  od roku 2006  zastává pozici vedoucí kabiny na typech B737, ATR , A320 a od roku 2013 také na dálkovém letounu typu A330. Od  poloviny roku 2014  zastává funkci Teamleadera cca třiceti palubních průvodčích. Současně působí jako instruktor pro externí zákazníky v Czech Aviation Training Centre, s.r.o.

DSCF0825.JPG

Patricie Podzimková Volfová

 

Vystudovala Obchodní akademii v Kladně a pokračovala jednoletým pomaturitním studiem anglického jazyka.  Studium na  Fakultě humanitních studií UK přerušila v roce 2010 a nyní pokračuje  ve studiu FF UK ve Specializovaném distančním studiu Andragogiky a Personálního managementu. Je vlastníkem mezinárodního barmanského certifikátu Tretter´s  Advanced a zajímá se o nápojovou a jídelní gastronomii. V roce 1999 nastoupila u ČSA, a.s., jako pracovník odbavení cestujících a od roku 2003 letá u této společností jako palubní průvodčí.  Působí jako instruktor pro externí zákazníky v Czech Aviation Training Centre, s.r.o. 

IMG_20190810_105806.jpg

Jana Kociánová

 

Po absolvování Gymnázia ve Vrchlabí pokračovala ve studiu Ekonomiky a managementu na Provozně ekonomické fakultě ČZU, kde pak úspěšně dokončila i doktorské studium. Následně ještě dokončila studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Jako palubní průvodčí pracuje u ČSA, a.s. od roku 2001. Dnes působí jako externí lektorka na PEF, ČZU v Praze a jako instruktor pro externí zákazníky v Czech Aviation Training Centre s.r.o.

vlada III.jpg

Kapitán Vladislav Pružina

 

Létá již více jak 40 let, ve vzduchu strávil doposud 13.000 hodin. Začínal na větroních, dále po absolvování vysoké školy následovala etapa létání na vojenských nadzvukových strojích. 13 let létal u společnosti ČSA na letounech Tu-154, ATR, B737 a A320. 5 let působil jako dopravní pilot v jihovýchodní Asii na letounu Airbus. Na ČVUT úspěšně absolvoval doktorské studium a nyní působí jako vysokoškolský pedagog jak na ČVUT , tak na fakultě Vysoké školy obchodní Panevropské univerzity v Praze. Mimo tyto aktivity působí od roku 2016 i jako instruktor v letecké škole, kde předává své zkušenosti novým adeptům létání. Je spoluautorem publikace Létání bez strachu a své zkušenosti z létání v Asii popsal v knize Jak se létá v tajfunech.

IMG_20190810_110331.jpg

Kapitán Jaroslav Slováček

 

Má za sebou 45 let praxe v letectví a nalétáno 22 650 letových hodin na 20 typech letadel. Začínal v Moravanu Otrokovice, kde se podílel na vývoji letounů Z-37 či Z-50. V roce1972 byl vybrán jako dopravní pilot ČSA, kde začínal na IL-14, dále létal na JAK 40, IL-62 a poté především na Airbus A310. Dnes působí jako instruktor v několika leteckých školách a jako externí instruktor CATC, s.r.o.

IMG-20211201-WA0000_A.jpg

Petra Krůčková

 

Po absolvování Střední hotelové školy v Praze pokračovala ročním pomaturitním studiem anglického jazyka, a později dosáhla magisterského titulu na Metropolitní univerzitě Praha - obor Mezinárodní vztahy. První zkušenosti s leteckým světem nabyla v roce 2000, kdy nastoupila k ČSA jako check-in agent. V roce 2005 začala u stejné společnosti létat jako palubní průvodčí. Je šťastnou maminkou jednoho syna. Dnes působí jako instruktor pro externí zákazníky v Czech Aviation Training Centre, s.r.o.
 

bottom of page