top of page

  Absolventský let

 

 

 

 

 

 

Ačkoli většina absolventů odchází z kurzu Létání bez strachu vybavena znalostmi a dovednostmi, které strach z létání zcela odstraní, nebo citelně zmírní, najdou se i tací, kteří preferují si vše vyzkoušet v praxi, za skutečného letu, ale tak trochu „nanečisto“, za doprovodu a asistence instruktorky.

 

Partnerem pro naše asistované lety jsou České aerolinie, a. s., které nám poskytují letenky na svých pravidelných linkách. Létáme lety operované letadlem Airbus A320 (popř. Boeing 737-800) do kratších evropských destinací, celkem dva úseky v jednom dni, do destinace a následně hned zpět, s odletem z Prahy v dopoledních hodinách. V ceně absolventského letu je zahrnuto i občerstvení. Celkový čas, který je třeba na asistovaný let vyhradit, je cca 8 hodin.

 

Lektorka kurzu Létání bez strachu je po celou dobu k dispozici pouze účastníkům kurzu (max. 2 osoby na letu), není součástí posádky, sedí vždy vedle Vás. Individuálně lze tedy konzultovat své obavy a úzkosti během jednotlivých procesů na letišti i během letu, činnost posádky letadla v jednotlivých fázích letu, zvukové či jiné vjemy v letadle, nacvičit relaxační techniky atd.

Úspěšné absolvování reálného letu je pro mnohé účastníky právě tím okamžikem, který následně hodnotí jako zásadní na své cestě k létání bez obav.

 

Pro více informací kontaktujte

airplane-plane-flight-900_edited.jpg
bottom of page