top of page

Dárkový poukaz

 

 

Kurz Létání bez strachu může být originálním dárkem pro Vaše blízké, kteří mají určité obavy z cestování letadlem. Pomozte jim překonat strach, který určitě limituje nejen je, ale i vás, nebo i celou vaší rodinu.

 

Tento poukaz můžou zakoupit i firmy pro své zaměstnance, jejichž zaměstnání vyžaduje cestování letadlem, aby se cítili na svých cestách komfortně a bez stresu.

 

Kurz Letuškou/stewardem na zkoušku je vhodným dárkem pro Vaši dceru či syna, jejichž velkým zájmem je letectví všeobecně a možná by se do budoucna chtěli věnovat této náročné profesi. Dolní věková hranice je 15 let a vzhledem k tomu, že horní věková hranice není nikterak omezená, můžete tímto dárkem splnit sen příteli/kyni, manželovi/ce , zkrátka někomu, kdo se o tuto profesi zajímal, ale tato profese jej míjela, ať už z jakýchkoli důvodů.

 

Jak objednat Dárkové poukazy?

 

Dárkový poukaz lze objednat vyplněním přihlášky na vybraný typ kurzu. Nezapomeňte vyplnit čas zahájení kurzu. Údaje v přihlášce vyplňte, prosím, na obdarovaného, jen e-mailovou adresu uveďte na osobu, která DP objednává, vzhledem k tomu, že máme v rezervačním systému nastavenu automatickou odpověď. Pokud se liší adresa objednavatele a obdarovaného, je třeba adresu objednavatele uvést do poznámky v přihlášce a zároveň uvést i e-mail obdarovaného. Po obdržení přihlášky vystavíme fakturu na úhradu kurzu v elektronické podobě na adresu objednavatele. Platbu, prosím, proveďte bankovním převodem. Jakmile platbu obdržíme, potvrdíme Vám její přijetí a zároveň i místo ve Vámi požadovaném termínu a pošleme Vám „Dárkový poukaz“ v elektronické podobě.

 

Jestliže by obdarovanému nevyhovoval termín, na který je registrován, je nutné, aby změnu termínu provedl nejpozději 10 dní před registrovaným termínem.

 

Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců, doba platnosti začíná prvním dnem měsíce následujícího po zakoupení certifikátu. Datum platnosti je uvedeno na poukazu.

 

 

Nejbližší termíny konání kurzů:      Létání bez strachu :    21.9., 23.11.2024 *              

                                             Letuškou/Stewardem na zkoušku :   *   

                                           

                                             * při počtu 8-12 účastníků rádi přidáme po dohodě termín kurzu dle vašeho přání                                    

                                                                                                      

 

                                                                                      

Poukaz LNZ 2021.JPG
Poukaz LBS 2021.JPG
bottom of page