Letuškou/Stewardem na zkoušku

 

 

Palubní průvodčí (letuška/steward) jsou vizitkou každé letecké společnosti. Veřejnost mnohdy jejich úlohu vnímá pouze z pohledu zajištění pohodlí a servisu v průběhu letu. Skutečnost je však odlišná a hlavní náplní této pozice je zajištění bezpečnosti cestujících.

 

 

Jednodenní kurz je vedený profesionálními lektory z řad zkušených palubních průvodčích s využitím nejmodernějších didaktických prostředků a individuálním přístupem ke každému účastníkovi. Je určen nejen těm, kteří si chtějí toto povolání vybrat jako své budoucí, ale i těm, kteří se chtějí dovědět více o zákulisí letecké dopravy a práci palubních průvodčích.

Program kurzu

 

  • Na učebně - Požadavky kladené na uchazeče o toto povolání, délka a obsah výcviku, služební postup, charakter linek, nauka o letadle, meteorologie, zdravověda, bezpečnost, všeobecná péče o klienta, vizážistika, uniformová kázeň

 

  • Exkurze - Prohlídka všech výcvikových zařízení v Czech Aviation Training Centre, opuštění letadla po nouzovém skluzu Airbus A330

 

  • Kabinový trenažer letadla A320, nebo B737 - Simulace celého letu v uniformách palubních průvodčích (hlášení, demonstrace nouzových a záchranných prostředků, servis na palubě, business class občerstvení)

 

  • Závěr - Certifikát o absolvování kurzu     Cena : 3900 Kč vč. DPH

 

Informace

 

Kurz „Letuškou/stewardem na zkoušku“ není přímo vázán na případná výběrová řízení na pozici palubní průvodčí Českých aerolinií, případně jiných leteckých společností. Primárním cílem je rozšíření znalostí a dovedností těch, kteří mají o toto náročné povolání zájem.

 

Účastníci budou vstupovat do tzv. neveřejné části letiště – do této zóny je zakázáno vnášet zbraně, jejich makety a další předměty, jež by mohly být užity ke spáchání protiprávního činu; při vstupu do těchto prostor je nutné se legitimovat OP nebo cestovním pasem.

 

Kurz Letuškou/stewardem na zkoušku lze také nabídnout pro firemní nebo školní akce, privátní skupiny a byl by sestaven tzv. na míru na základě vašich požadavků a našich možností. Pro zájemce je možnost vystavit Dárkový certifikát.

Galerie

Adresa

 

K Letišti 934/2

161 00

Praha 6

Česká republika

  • Facebook Clean
  • Instagram - Bílý kruh
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_5414.JPG