Dárkový certifikát

 

 

Kurz Létání bez strachu může být originálním dárkem pro Vaše blízké, kteří mají určité obavy z cestování letadlem. Pomozte jim překonat strach, který určitě limituje nejen je, ale i vás, nebo i celou vaší rodinu.

 

Tento certifikát můžou zakoupit i firmy pro své zaměstnance, jejichž zaměstnání vyžaduje cestování letadlem, aby se cítili na svých cestách komfortně a bez stresu.

 

Kurz Letuškou/stewardem na zkoušku je vhodným dárkem pro Vaši dceru či syna, jejichž velkým zájmem je letectví všeobecně a možná by se do budoucna chtěli věnovat této náročné profesi. Dolní věková hranice je 15 let a vzhledem k tomu, že horní věková hranice není nikterak omezená, můžete tímto dárkem splnit sen příteli/kyni, manželovi/ce , zkrátka někomu, kdo se o tuto profesi zajímal, ale tato profese jej míjela, ať už z jakýchkoli důvodů.

 

Jak objednat Dárkové certifikáty?

 

Dárkový certifikát lze objednat vyplněním přihlášky na vybraný typ kurzu. Nezapomeňte vyplnit čas zahájení kurzu. Údaje v přihlášce vyplňte, prosím, na obdarovaného, jen e-mailovou adresu uveďte na osobu, která DC objednává, vzhledem k tomu, že máme v rezervačním systému nastavenu automatickou odpověď. Pokud se liší adresa objednavatele a obdarovaného, je třeba adresu objednavatele uvést do poznámky v přihlášce a zároveň uvést i e-mail obdarovaného. Po obdržení přihlášky vystavíme fakturu na úhradu kurzu v elektronické podobě na adresu objednavatele. Platbu, prosím, proveďte bankovním převodem. Jakmile platbu obdržíme, potvrdíme Vám její přijetí a zároveň i místo ve Vámi požadovaném termínu a pošleme Vám „Dárkový certifikát“ v elektronické podobě.

 

Jestliže by obdarovanému nevyhovoval termín, na který je registrován, je nutné, aby změnu termínu provedl nejpozději 10 dní před registrovaným termínem.

 

Dárkový certifikát má platnost 6 měsíců, doba platnosti začíná prvním dnem měsíce následujícího po zakoupení certifikátu. Datum platnosti je uvedeno na certifikátu.

 

 

Nejbližší termíny konání kurzů:      Létání bez strachu :       8.8., 12.9., 21.11.2020

                                                                                                              

                                             Letuškou/Stewardem na zkoušku :   19. 9. 2020   

                                                                                 

                                                                                                      

 

                                                                                      

Letuškou/Stewardem na zkoušku
Létání bez strachu

Adresa

 

K Letišti 934/2

161 00

Praha 6

Česká republika

  • Facebook Clean
  • Instagram - Bílý kruh
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now